optimalizace PageRank.cz


O MNEVolám sa Juraj Nyíri, mám 17 rokov a bývam v Ivanke pri Nitre (obec 12 km od Nitry). Programovaniu sa venujem už od mojich 8 rokov, kedy som začal so základmi HTML a webstránkami vo Flashi.
V 10 rokoch som prešiel na programovací jazyk Pawn čo bol jazyk použitý v modifikacií k hre GTA: San Andreas. Tomuto jazyku a niekoľko dalším podobným (lua, pascal) som sa venoval 2 roky.
Od 12 rokov som sa začal učiť programovacie jazyky C a C++, ale vrátil som sa spät k Pawn a HTML.
Posledné 3 roky pracujem s PHP, MySqli, HTML5, javascriptom, jquery atď...

PHP ovládam na profesionálnej úrovni, každá moja webstránka dodržuje W3C štandard, je optimalizovaná pre všetky prehliadače a zabezpečená proti rôznym druhom útokov, napríklad SQLi, RFI, LFI alebo XSS.

Nestretol som sa zatiaľ so žiadnymi negatatívnymi reakciami po tom, ako som web dokončil a odovzdal. Pri odovzdaní webu dostanete vždy všetky potrebné informácie - tie, čo sú na chod webu nevyhnutné a informácie o tom, čo zahrnovala moja práca na Vašej webstránke. Webstránky sa vždy snažím dokončiť čo najrýchlejšie, pokiaľ ide o jednoduché webstránky väčšinou sú hotové najneskôr do 48 hodín.
Rýchlosť neopvlyvňuje kvalitu. 99% firiem/programátorov robia webstránky niekoľko týždnov, vypýtajú veľmi vysoké čiastky peňazí a nakoniec to nie je vôbec zabezpečené a ani optimalizované. Toho sa u mňa nemusíte báť, webstránky su zabezpečené, kvalitné, vyhotovené rýchlo a oproti firmám lacno.


PHP, MYSQL, MYSQLi, HTML5, CSS, xHTML, jQuery, JavaScript, SEO optimalizácia
AJAX, Flash, Deplhi, Pawn, Pascal, C, C#, C++
Lua, Java, Perl, Python, VB

Adobe Photoshop, Sony Vegas
Cinema 4D, 3ds Max, Adobe After Effects

Unreal Engine
- profesionálne
- pokročilý
- základy

- pokročilý
- základy

- pokročilý
preloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreload Juraj Nyíri - Kontakt Juraj Nyíri - O Mne Juraj Nyíri - Facebook Juraj Nyíri - Google Plus Juraj Nyíri - Twitter preload preload preload preload preload