optimalizace PageRank.cz


REFERENCIE & WEBSTRANKYAutoškola Trio
Autoškole Trio som vyrábal komplexný redakčný systém s pekným interaktívnym užívateľským prostredím a administráciou na mieru.
Web obsahuje okrem základných vecí aj vlastnú Galériu fotiek, je robený v najnovších technológiach HTML5 CSS3 a jQuery. Obsahuje registráciu a prihlasovanie, správu užívateľských účtov, správu obsahu webu, prepojenie s facebookom, novinky, systém referencií, upozornenia html generovanými mailami, online prihlášku, správu prihlášok na webe - aj s vygenerovaním tlače prihlášky.
Obsahuje aj systém testov - interaktívne testy z teórie, vytvára sa zároveň aj štatistika na pozadí a pri dokončení testu sa ukáže výsledok aj s nejakými zaujímavými údajmi ako napr. ktorý test je najťažší, ktorá otázka v tomto teste bola najťažšia apod.


- odkaz: http://autoskolatrio.sk/
- web vyhotovený, odovzdaný a kompletný za +-1 mesiac
- využité technológie: PHP, CSS, HTML5, JAVASCRIPT, jQuery, MySql
- redakčný systém na mieru s interaktívnym designovo krásnym prostredím
- využívanie najnovších html5 prvkov a css3 gradientov
- SEO OPTIMALIZÁCIA - webstránka bude v popredných stránkach vyhladávačov ako napr. Google, Bing, Yahoo, Seznam...
- optimalizácia na rozlíšenie 1024x768
- webstránka zabezpečená proti všetkým druhom útokov
- Trio bola neskôr z dôvodu neúspechu (nadbytok autoškôl v NR) zrušená, jej webstránka už oficiálne nejde a keď sa zruší jej web úplne, tak sa dá pozrieť aj na mojej subdoméne http://trio369.jurajnyiri.eu/.
preloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreloadpreload Juraj Nyíri - Kontakt Juraj Nyíri - O Mne Juraj Nyíri - Facebook Juraj Nyíri - Google Plus Juraj Nyíri - Twitter preload preload preload preload preload